Lietuvos kyokushin karate jaunučių čempionatas 2012-04-28 Kėdainiuose

Rifas Kedainiai

Lietuvos kyokushin karate jaunučių čempionatas 2012-04-28 Kėdainiuose

0

2012 m. balandžio 28d. Kėdainiuose, Vilainių sporto komplekse, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių, gim. 1996-1999 m., čempionatas. Jame dalyvavo virš 300 kovotojų, kurie varžėsi ne tik dėl čempionų titulų, bet ir dėl teisės 2012 metais atstovauti Lietuvą Europos Kyokushin Karate jaunučių čempionate, kuris vyks Lenkijoje rugpjūčio 31 d.
Gausiam mūsų klubą atstovavusių sportininkų būriui teko patirti ir pergalės džiaugsmą, ir pralaimėjimo kartėlį.
Arnas Kapočius užėmė III vietą sv. kat -65 kg 12-14 m. amžiaus grupėje, o Dovydas Lukaitis toje pačioje amžiaus grupėje sv. kat. -70 kg laimėjo aukso medalį. Dovydas buvo puikiai psichologiškai pasiruošęs šiam čempionatui, kovojo techniškai ir kūrybingai.
Atkaklios kovos vyko sv. kat -50 kg amžiaus grupėje 14-16 m. Čia, laimėjęs 3 iš eilės kovas, Martynas Auga finaliniame susirėmime po dviejų pratęsimų buvo priverstas pripažinti kovotojo iš Klaipėdos pranašumą.
Panaši situacija ištiko ir Ernestą Svinkūnaitę, kovojusią sv. kat. -55 kg 14-16 m. Ji trečioje, finalinėje, kovoje nusileido klaipėdietei varžovei ir užėmė II vietą.
Kasparas Mišinas, kovojęs absoliučioje svorio kategorijoje 14-16 m. amžiaus grupėje, nuėjo iki finalo, tačiau čia, gavęs pora įspėjimų dėl neleistinų veiksmų, kovą pralaimėjo labiau patyrusiam varžovui. Toje pačioje kategorijoje kovojęs Rokas Arbatavičius užėmė III vietą.
Ačiū visiems dalyvavusiems ir – daugiau entuziazmo bei prakaito treniruočių metu!

Atsakykite

Jūs turite prisiregistruoti norėdami parašyti komentarą.