Lietuvos kyokushin karate jaunimo čempionatas 2012-05-20 Panevėžyje

2012 05 20 Panevezys 003

0

2012.05.20 d. Panevėžyje vyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunimo čempionatas (U22), kurio prizininkai užsitikrino teisę dalyvauti Europos jaunimo čempionate Lenkijoje.
Mūsų klubą Rifas atstovavo 7 kovotojai, iš kurių 4 laimėjo medalius.
Moterų tarpe sv. kat. -65 kg puikiai kovojusi Gabija Gudeliauskaitė užėmė I vietą.
Aukso medaliu pasipuošė ir Domas Sutkus, kovojęs sv. kat -80 kg. Jis šiame čempionate tiek fiziniu pasiruošimu, tiek noru laimėti buvo akivaizdžiai pranašesnis už savo varžovus. Toje pačioje svorio kategorijoje Justinas Kvietka puikiai startavęs, tačiau vėlesnėje kovoje nusileidęs aktyvesniam klaipėdiečiui, užėmė III vietą.
Po ilgesnės pertraukos vėl išėjęs ant tatamio kovoti Edvinas Segal užėmė garbingą II vietą sv. kat. -65 kg.
Pernykštis šių varžybų čempionas sv. kat. -75 kg Vykintas Sliesoraitis šįkart turėjo tenkintis IV vieta, Lukas Česnulevičius toje pačioje grupėje užėmė V-VII vietą.
Ačiū visiems kovotojams ir jų sirgaliams!