Lietuvos kyokushin karate čempionatas 2012-03-10 Kaune

2012 03 10 Kaunas 007

0

2012.03.10 d. Kauno sporto halėje įvyko Lietuvos Kyokushin Karate čempionatas, kuriame dalyvavo 151 sportininkas. Šios varžybos taip pat buvo atranka į Europos Kyokushin Karate jaunių ir suaugusių čempionatus, kurie š.m. birželio mėn. vyks Belgijoje.
Mūsų klubo rinktinę sudarė patyrę kovotojai ir jaunimas, debiutuojantis suaugusių varžybose.
Jaunių grupėje medalius iškovojo: Laurynas Skirbutis, sv. kat. -60 kg, III vieta ir puikiai kovojęs toje pačioje svorio kategorijoje Romas Auga – I vieta.
Moterų grupėje sv. kat. +65 kg Nora Vaznelytė, šį kartą sunkiai susidorojusi su startiniu jauduliu, užėmė III vietą.
Vyrų tarpe šauniai kovojo, tačiau kol kas pritrūko patirties Karolis Karaliūnas, Justinas Kvietka. Jie sv. kat. -80 kg užėmė V-VIII vietas, Lukas Česnulevičius – IX-XIV vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje Domas Sutkus užėmė III vietą, o Mindaugas Astrauskas pelnė sidabro medalį.
Šiame čempionate vėl išvydome kovojant vieną labiausiai patyrusių mūsų klubo narių – Vytautą Viščių, kuris sv. kat. -70 kg užėmė V-VIII vietą.
Sv. kat. -90 kg garbingą II vietą užėmė Alfredas Jakštas, o nugalėtoju tapo Orestas Proc.
Malonią staigmeną pateikė šių varžybų debiutantas absoliučioje svorio kategorijoje Tomas Petkevičius, laimėjęs sidabro medalį.
Dėkojame mūsų sportininkams, demonstravusiems tikrą kovinę dvasią, linkime užimti vietas Lietuvos rinktinėje ir nieko nebijoti!