Lietuvos jaunučių atrankinės varžybos į Europos čempionatą 2011-11-05 Anykščiuose

2011 11 05 Anyksciai 002

0

Lapkričio 5 d. Anykščiuose vyko Lietuvos jaunučių atrankinės varžybos į Europos kyokushin karate čempionatą, rengiamą š.m. gruodžio 2-3 d. Vroclave. Mūsų klubą Rifas atstovavo Martynas Auga ( -50 kg. sv. kat.), Laurynas Skirbutis, Lukas Daškevičius (abu – 60 kg. svorio kat.), Rokas Arbatavičius ( +75 kg svorio kategorijoje). Su varžybų jauduliu nesusidoroję Lukas ir Laurynas pralaimėjo savo pirmas kovas ir užėmė IX-XVI vietas.
Kaip reta didelė konkurencija buvo Roko svorio kategorijoje, tačiau jis užtikrintai laimėjo savo pirmąsias dvi kovas prieš Panevėžio ir Vilniaus atstovus. Suklupęs trečioje kovoje, Rokas užėmė V-VIII vietą. Tikrą kovotojo dvasią pademonstravo Martynas, savo svorio kategorijoje nugalėjęs visus varžovus ir užėmęs pirmą vietą. Sveikiname Martyną su pergale ir linkime gerų startų Lenkijoje!