Kyokushin karate Siemens taurė 2011-11-26 Vilniuje

2011 11 26 Panevezys 001

0

Š.m. lapkričio 26 d. Siemens arenoje Vilniuje vyko Lietuvos kyokushin karate klubų komandinė taurė. Čia susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 550 iš daugiau kaip 30 klubų. Varžybų metu mūsų klubo kovotojui Andriui Miseckui buvo įteiktas 2 dano juodas diržas, o Gabijai Gudeliauskaitei, Gabijai Kalinauskaitei, Arnoldui Veikšui – 1 dano juodas diržas.
Iš Vilniaus net 6 klubo nariai grįžo čempionais ar prizininkais. Atkaklų kovotojo charakterį parodė Dovydas Lukaitis, po keturių kovų laimėjęs I vietą svorio kategorijoje -65 kg. 12-14 m. amžiaus grupėje. Visus savo priešininkus nugalėjo ir Kasparas Mišinas, tapęs čempionu sv. kat. +70 kg 12-14 m. amžiaus grupėje. Toje pačioje kategorijoje Tadas Dovidaitis tapo vicečempionu. Stabiliai šį sezoną kovojantis Laurynas Skirbutis svorio kategorijoje -60 kg. jaunučių amžiaus grupėje užėmė II vietą. Justas Litvinavičius sv. kat. -55 kg 12-14 m. amžiaus grupėje iškovojo III vietą, Karolina Kuzmickaitė toje pačioje kategorijoje mergaičių grupėje – III vietą.