Diamond cup 2011-05-28 Antverpene

0

Š.m. gegužės 28d. Deurne šalia Antverpeno įvyko tarptautinis Kyokushin karate tunyras “Antwerp Diamond Cup 2011”. Jame dalyvavo kovotojai iš Belgijos, Olandijos, Prancūzijos, Vokietijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, net iš tolimojo Kongo.

Mūsų klubą atstovavusi Nora Vaznelytė (sv. kat. +65 kg) gražioje finalinėje kovoje įveikė kovotoją iš Lenkijos ir tapo turnyro nugalėtoja. Norai buvo įteikta ne tik taurė, bet ir šių varžybų specialus prizas – Deimantas su oficialiu sertifikatu.

Kitas mūsų patyręs kovotojas Andrius Miseckas (sv. kat. -70 kg) finale nusileido tik varžovui iš Lenkijos. Na o Mindaugas Pavilionis (sv. kat. +90 kg), šiuo metu intensyviai besiruošiantis pasaulio čempionatui Tokijuje, pusfinalyje nusileido kovotojui iš Rusijos ir užėmė trečią vietą.

Šį kartą be medalių liko Alfredas Jakštas (sv. kat. -90 kg) ir Norbertas Lisauskas (sv. kat. -80 kg), kuris teisėjų sprendimu buvo diskvalifikuotas už smūgį į veidą kovoje su Prancūzijos atstovu. Beje, Norbertas į šį turnyrą atvyko iš Norvegijos, kur šiuo metu dirba ir treniruojasi.